तपाईंको जिल्लाको कुन ठाउँमा कसले जित्यो? (हेर्नुहोस् सूची)


असार १४ गते भएको दोस्रो चरणको स्थानीय तह निर्वाचनको मतगणना जारी छ।

प्रदेश नम्बर १, ५ र ७ का ३५ जिल्लाका ३३४ स्थानीय तहमध्ये २९० को नतिजा आइसकेको छ।

संखुवासभा मादी नगरपालिका एमाले विदुर लिंथेप
संखुवासभा चैनपुर नगरपालिका एमाले भरत खत्री
संखुवासभा धर्मदेवी नगरपालिका काँग्रेस रमेश जिमी
संखुवासभा पाँचखपन नगरपालिका काँग्रेस विपिन राई
संखुवासभा भोटखोला गाउँपालिका कांग्रेस पेम्बा भोटे
संखुवासभा मकालु गाउँपालिका एमाले खड्कबहादुर कटुवाल
संखुवासभा चिचिला गाउँपालिका काँग्रेस पासाङ नर्बु शेर्पा
संखुवासभा सभापोखरी गाउँपालिका एमाले रत्न सुब्बा
संखुवासभा सिलीचोङ गाउँपालिका काँग्रेस रामबहादुर राई
सुनसरी इनरुवा नगरपालिका काँग्रेस राजन मेहता
सुनसरी दुहवी नगरपालिका फोरम लोकतान्त्रिक वेद गच्छदार
सुनसरी रामधुनी नगरपालिका काँग्रेस जयप्रसाद चौधरीले
सुनसरी देवानगञ्ज गाउँपालिका काँग्रेस लालीप्रसाद मेहता
सुनसरी गढी गाउँपालिका काँग्रेस श्रीप्रसाद यादव
सुनसरी बर्जु गाउँपालिका संघीय फोरम रघुनन्दन चौधरी
सुनसरी भोक्राहा गाउँपालिका संघीय फोरम महेन्दप्रसाद यादव
सुनसरी हरिनगरा गाउँपालिका काँग्रेस गफार अन्सारी
सोलुखुम्बु सोलुदुधकुण्ड नगरपालिका काँग्रेस नाम्गेल जाङ्गबु शेर्पा
सोलुखुम्बु दुधकोशी गाउँपालिका एमाले बुद्धिकिरण राई
सोलुखुम्बु दुधकौशिका गाउँपालिका माओवादी केन्द्र असिम राई
सोलुखुम्बु नेचासल्यान गाउँपालिका एमाले डुफकुमार बास्तोला
सोलुखुम्बु माहाकुलुङ गाउँपालिका माओवादी केन्द्र सागर कुलुङ
सोलुखुम्बु लिखु पिके गाउँपालिका माओवादी केन्द्र डम्बरबहादुर बस्नेत
सोलुखुम्बु सोताङ गाउँपालिका एमाले वीरबहादुर नाछिरिङ
सोलुखुम्बु खुम्वु पासाङल्हामु गाउँपालिका एमाले निमदोर्जी शेर्पा
उदयपुर उदयपुरगढी गाउँपालिका एमाले मानबहादुर केप्छाकी मगर
उदयपुर कटारी नगरपालिका एमालेे ज्ञानेन्द्र श्रेष्ठ
उदयपुर चौदण्डीगढी नगरपालिका काँग्रेस खगेन्द्र रार्इ
उदयपुर ताप्ली गाउँपालिका एमाले उद्धवसिंह थापा
उदयपुर रौतामाई गाउँपालिका एमाले गजेन्द्रवहादुर खड्का
उदयपुर सुनकोशी गाउँपालिका माओवादी केन्द्र मेजरकुमार राई
इलाम ईलाम नगरपालिका एमाले महेश बस्नेत
इलाम सूर्योदय नगरपालिका एमाले रन बहादुर राई
इलाम देउमाई नगरपालिका एमाले सूर्य पोखरेल
इलाम माई नगरपालिका एमालेे दिपक थेबे
इलाम फाकफोकथुम गाउँपालिका काँग्रेस राम श्रेष्ठ
इलाम माईजोगमाई गाउँपालिका एमाले जितबहादुर राई
इलाम माङसेबुङ गाउँपालिका काँग्रेस डिकेन्द्र इदिंङी
इलाम रोङ गाउँपालिका काँग्रेस शम्सेर राई
इलाम सन्दकपुर गाउँपालिका एमाले उदय बहादुर राइ
इलाम चुलाचुली गाउँपालिका एमाले  प्रदिपचन्द्र राई
ओखलढुंगा सिद्धिचरण नगरपालिका एमाले मोहनकुमार श्रेष्ठ
ओखलढुंगा चम्पादेवी गाउँपालिका काँग्रेस नवराज केसी
ओखलढुंगा चिशंखुगढी गाउँपालिका माओवादी केन्द्र निशान्त शर्मा
ओखलढुंगा मानेभञ्ज्याङ गाउँपालिका काँग्रेस मोतिराज राई
ओखलढुंगा मोलुङ गाउँपालिका एमाले मणिराज राई
ओखलढुंगा लिखु गाउँपालिका एमाले गोविन्द पौडेल
ओखलढुंगा खिजीदेम्वा गाउँपालिका काँग्रेस वेदबहादुर रोका
ओखलढुंगा सुनकोशी गाउँपालिका काँग्रेस रुद्र अधिकारी
झापा कन्काई नगरपालिका एमाले राजेन्द्रकुमार पोखरेल
झापा झापा गाउँपालिका काँग्रेस जयनारायण साह
झापा हल्दीबारी गाउँपालिका राप्रपा रविन्द्र लिंग्देन
झापा कमल गाउँपालिका एमाले मेनुका काफ्ले
झापा कचनकवल गाउँपालिका राप्रपा अन्जार आलम
खोटाङ हलेसीतुवाचुङ नगरपालिका कांग्रेस इवन राई
खोटाङ रुपाकोट मझुवागढी नगरपालिका एमाले दिपनारायण रिजाल
खोटाङ खोटेहाङ गाउँपालिका एमाले प्रदीप राई
खोटाङ जन्तेढुङ्गा गाउँपालिका एमाले शंकर राई
खोटाङ दिप्रुङ गाउँपालिका कांग्रेस भूपेन्द्र राई
खोटाङ बराहपोखरी गाउँपालिका गाउँपालिका काँग्रेस शालिकराम बञ्जारा
खोटाङ केपिलासगढी गाउँपालिका एमाले कृष्णकुमार राई
खोटाङ लामिडाँडा गाउँपालिका गाउँपालिका एमाले लीलाप्रसाद निरौला
खोटाङ साकेला गाउँपालिका गाउँपालिका माओवादी केन्द्र अर्जुन कुमार खड्का
खोटाङ ऐसेलुखर्क गाउँपालिका कांग्रेस विश्वनाथ निरौला
ताप्लेजुङ आठरार्इ त्रिवेणी गाउँपालिका कांग्रेस विश्वनाथ सिटौला
ताप्लेजुङ फक्ताङलुङ गाउँपालिका एमाले सरोज लिम्बू
ताप्लेजुङ फुङलिङ नगरपालिका एमाले छत्रपति प्याकुरेल
ताप्लेजुङ मिक्वाखोला गाउँपालिका एमाले रामकुमार सावा
ताप्लेजुङ मेरिङदेन गाउँपालिका कांग्रेस गणेशबहादुर लिम्वू
ताप्लेजुङ मैवाखोला गाउँपालिका एमाले राजन कुमार थक्लुङ
ताप्लेजुङ याङवरक गाउँपालिका एमाले केशर म्याङ्बो
ताप्लेजुङ सिदिङवा गाउँपालिका काँग्रेस नरबहादुर कडरिया
ताप्लेजुङ सिरीजङ्घा गाउँपालिका काँग्रेस टिकाराम गुरुङ
तेहथुम म्याङलुङ नगरपालिका एमाले सन्जय तुम्बाहम्फे
तेहथुम लालीगुराँस नगरपालिका काँग्रेस अर्जुन माबोहाङ
तेहथुम फेदाप गाउँपालिका एमाले हरिप्रसादचोङवाङलिम्बू
तेहथुम मेन्छयायेम गाउँपालिका एमाले यादव बहादुर खापुङ
तेहथुम आठराई गाउँपालिका एमाले बिष्णुक्रिम बुढा
तेहथुम छथर गाउँपालिका एमाले सन्तवीर लिम्बु
पाँचथर फिदिम नगरपालिका कांग्रेस ओनाहाङ नेम्वाङ
पाँचथर तुम्वेवा गाउँपालिका कांग्रेस होमनाथ थापा
पाँचथर फालेलुङ गाउँपालिका काँग्रेस सञ्चकुमार केरुङ
पाँचथर फाल्गुनन्द गाउँपालिका काँग्रेस अमरकुमार नेम्वाङ
पाँचथर कुम्मायक गाउँपालिका एमाले जयबहादुर चेम्जोङ
पाँचथर मिक्लाजुङ गाउँपालिका माओवादी केन्द्र अमरराज माखिम
पाँचथर याङवरक गाउँपालिका एमाले लेखनाथ घिमिरे
पाँचथर हिलिहाङ गाउँपालिका एमाले भवानीप्रसाद लिङदेन
धनकुटा धनकुटा नगरपालिका एमाले चिन्तन तामाङ
धनकुटा पाख्रिवास नगरपालिका एमाले विर्षबहादुर राई
धनकुटा महालक्ष्मी नगरपालिका एमाले पर्शुराम नेपाल
धनकुटा खाल्सा छिन्ताङ सहीदभूमि गाउँपालिका एमाले मनोज राई
धनकुटा चौबिसे गाउँपालिका एमाले खजिन्द्र राई
धनकुटा छथर जोरपाटी गाउँपालिका एमाले शेरबहादुर लिम्बू
धनकुटा साँगुरीगढी गाउँपालिका एमाले कुमारजंग याख्खा
भोजपुर षडानन्द नगरपालिका काँग्रेस वीरबल राई
भोजपुर भोजपुर नगरपालिका कांग्रेस कैलाशकुमार आले
भोजपुर ट्याम्केमैयुम गाउँपालिका एमाले अशोक राई
भोजपुर पौवादुङमा गाउँपालिका एमाले किरण राई
भोजपुर अरुण गाउँपालिका कांग्रेस गजेन्द्रबहादुर कार्की
भोजपुर रामप्रसादराई गाउँपालिका एमाले बिजय राई
भोजपुर आमचोक गाउँपालिका माओवादी केन्द्र अशोक राई
भोजपुर साल्पासिलिछो गाउँपालिका काँग्रेस महेश राई
भोजपुर हतुवागढी गाउँपालिका एमाले प्रेमबहादुर राई
मोरङ रतुवामाई नगरपालिका कांग्रेस रविन राई
मोरङ सुनवर्षी नगरपालिका कांग्रेस कालीप्रसाद दास
मोरङ लेटाङ नगरपालिका कांग्रेस शंकर राई
मोरङ बुढीगंगा गाउँपालिका लोकतान्त्रिक फोरम बालचन्द्र माझी
मोरङ मिक्लाजुङ गाउँपालिका एमाले देवी प्रसाद आचार्य
मोरङ कटहरी गाउँपालिका कांग्रेस रामकुमार कामत
मोरङ कानेपोखरी गाउँपालिका एमाले ताराबहादुर काफ्ले
मोरङ ग्रामथान गाउँपालिका एमाले शिवनारायण माझी
दाङ घोराही उपमहानगरपालिका एमाले नुरलाल चौधरी
दाङ लमही नगरपालिका एमाले कूलबहादुर केसी
दाङ दंगीशरण गाउँपालिका एमाले भागिराम चौधरी
दाङ बंगलाचुली गाउँपालिका मओवादी केन्द्र भक्तबहादुर ओली
दाङ बबई गाउँपालिका एमाले भुवनेश्वर पौडेल
दाङ राजपुर गाउँपालिका कांग्रेस लोकराज केसी
दाङ राप्ती गाउँपालिका काँग्रेस नुमानन्द सुवेदी
दाङ गढवा गाउँपालिका एमाले सहजराम यादव
दाङ शान्तिनगर गाउँपालिका काँग्रेस कमानसिंह डाँगी
बर्दिया गुलरिया नगरपालिका काँग्रेस मुक्तिनाथ यादव
बर्दिया ठाकुरबाबा नगरपालिका एमाले घननारायण श्रेष्ठ
बर्दिया मधुवन नगरपालिका माओवादी केन्द्र गणेश केसी
बर्दिया राजापुर नगरपालिका माओवादी केन्द्र शिवप्रसाद चौधरी
बर्दिया बाँसगढी नगरपालिका एमाले शालिकराम अधिकारी
बर्दिया बारबर्दिया नगरपालिका माओवादी  दुर्गाबहादुर चौधरी
बर्दिया गेरुवा गाउँपालिका काँग्रेस जमानसिंह क्षेत्री
बर्दिया बढैयाताल गाउँपालिका एमाले लालबहादुर श्रेष्ठ
बाँके नेपालगंज उपमहानगरपालिका राप्रपा धवलशम्सेर राणा
बाँके डुडुवा गाउँपालिका काँग्रेस नरेन्द्र चौधरी
बाँके नरैनापुर गाउँपालिका संघीय समाजवादी इश्तियाक अहमद शाह
बाँके बैजनाथ गाउँपालिका एमाले मानबहादुर रुचाल
बाँके राप्तीसोनारी गाउँपालिका काँग्रेस लाहुराम थारु
रोल्पा रोल्पा नगरपालिका माओवादी केन्द्र पुर्न केसी
रोल्पा थबाङ गाउँपालिका माओवादी केन्द्र वीरबहादुर घर्ती
रोल्पा दुईखोली गाउँपालिका माओवादी केन्द्र नीमकान्त डाँगी
रोल्पा माडी गाउँपालिका माओवादी केन्द्र नन्द बहादुर पुन
रोल्पा रुन्टीगढी गाउँपालिका एमाले बालाराम बुढा
रोल्पा त्रिवेणी गाउँपालिका एमाले शान्तकुमार ओली
रोल्पा लुङग्री गाउँपालिका काँग्रेस दुर्गाबहादुर खड्का
रोल्पा सुकिदह गाउँपालिका माओवादी केन्द्र वीरबहादुर केसी
रोल्पा सुनछहरी गाउँपालिका माओवादी केन्द्र आशबहादुर पुनमगर
रोल्पा सुवर्णावती गाउँपालिका माओवादी केन्द्र गुणेन्द्र घर्ती
रूकुम पुथा उत्तरगंगा गाउँपालिका माओवादी केन्द्र ओमप्रसाद घर्ती
रूकुम भूमे गाउँपालिका माओवादी केन्द्र रामसुर बुढा मगर
रूकुम सिस्ने गाउँपालिका माओवादी केन्द्र कुमारी बराल गौतम
प्युठान स्वर्गद्वारी नगरपालिका एमाले नेत्रबहादुर रोकाय
प्युठान प्यूठान नगरपालिका माओवादी केन्द्र अर्जुनकुमार कक्षपती
प्युठान झिमरुक गाउँपालिका राजमो तिलक बहादुर जिसी
प्युठान नौबहिनी गाउँपालिका काँग्रेस शिव रिजाल
प्युठान गौमुखी गाउँपालिका काँग्रेस विष्णुकुमार गिरी
प्युठान मल्लरानी गाउँपालिका राजमो अम्मरध्वज राना
प्युठान माण्डवी गाउँपालिका एमाले श्रीधर रोक्का
प्युठान सरुमारानी गाउँपालिका एमाले झगवहादुर विक
प्युठान ऐरावती गाउँपालिका काँग्रेस नबिलबिक्रम शाह
कपिलबस्तु कृष्णनगर नगरपालिका स्वतन्त्र रजत प्रताप शाह
कपिलबस्तु शिवराज नगरपालिका एमाले नेत्रराज अधिकारी
कपिलबस्तु यसोधरा गाउँपालिका काँग्रेस गिरिजेश कुमार पाण्डेय
कपिलबस्तु विजयनगर गाउँपालिका एमाले गोपालबहादुर थापा
कपिलबस्तु मायादेवी गाउँपालिका संघीय समाजवादी फोरम बजरङी कुर्मी
कपिलबस्तु शुद्धोधन गाउँपालिका स्वतन्त्र निसार अहमद खा
अर्घाखाँची शितगंगा नगरपालिका काँग्रेस सूर्य अधिकारी
अर्घाखाँची सन्धिखर्क नगरपालिका कांग्रेस कमलप्रसाद भूसाल
अर्घाखाँची भुमिकास्थान नगरपालिका माओवादी रेसम थापा
अर्घाखाँची मालारानी गाउँपालिका एमाले बालकृष्ण आचार्य
अर्घाखाँची छत्रदेव गाउँपालिका कांग्रेस लेखनाथ पोखरेल
अर्घाखाँची पाणिनी गाउँपालिका काँग्रेस अच्युत गौतम
गुल्मी मुसिकोट नगरपालिका एमाले सोमनाथ सापकोटा
गुल्मी रेसुङ्गा नगरपालिका एमाले डिल्लीराज भूसाल
गुल्मी गुल्मीदरबार गाउँपालिका कांग्रेस अशोककुमार थापा
गुल्मी चन्द्रकोट गाउँपालिका कांग्रेस द्रोणबहादुर खत्री
गुल्मी छत्रकोट गाउँपालिका एमाले मधुकृष्ण पन्त
गुल्मी धुर्कोट गाउँपालिका माओवादी केन्द्र भूपाल पोखरेल
गुल्मी मदाने गाउँपालिका एमाले दानबहादुर केसी
गुल्मी मालिका गाउँपालिका एमाले रितबहादुर थापा
गुल्मी कालीगण्डकी गाउँपालिका काँग्रेस वेदबहादुर थापा
गुल्मी रुरु गाउँपालिका एमाले निलकण्ठ गौतम
गुल्मी इस्मा गाउँपालिका एमाले लक्ष्मण विष्ट
गुल्मी सत्यवती गाउँपालिका काँग्रेस पारिश्रर ढकाल
पाल्पा तानसेन नगरपालिका एमाले अशोक शाही
पाल्पा रामपुर नगरपालिका काँग्रेस रमणबहादुर थापा
पाल्पा निस्दी गाउँपालिका एमाले मुक्तबहादुर सारू
पाल्पा पुर्वखोला गाउँपालिका एमाले नुन बहादुर थापा
पाल्पा बगनासकाली गाउँपालिका कांग्रेस कृष्ण प्रसाद बस्याल
पाल्पा माथागढी गाउँपालिका कांग्रेस सन्तोस कुमार थापा
पाल्पा रम्भा गाउँपालिका एमाले बिष्णुप्रसाद भण्डारी
पाल्पा तिनाउ गाउँपालिका एमाले अमबहादुर घर्ती
पाल्पा रिब्दीकोट गाउँपालिका एमाले नारायण बहादुर जिसी
पाल्पा रैनादेवी छहरा गाउँपालिका काँग्रेस रामबहादुर कार्की
नवलपरासी बर्दघाट नगरपालिका एमाले धिरज शर्मा
नवलपरासी रामग्राम नगरपालिका काँग्रेस नरेन्द्रकुमार गुप्ताले
नवलपरासी सुनवल नगरपालिका कांग्रेस भीमबहादुर थापा
नवलपरासी त्रिवेणीसुस्ता गाउँपालिका एमाले रामप्रसाद पाण्डेय
नवलपरासी पाल्हीनन्दन गाउँपालिका माओवादी केन्द्र बैजु प्रसाद गुप्ता
नवलपरासी सरावल गाउँपालिका फोरम लोकतान्त्रिक राधेश्याम चौधरी
नवलपरासी प्रतापपुर गाउँपालिका काँग्रेस  राजकुमार शर्मा
रूपन्देही सैनामैना नगरपालिका एमाले चित्रबहादुर कार्की
रूपन्देही तिलोत्तमा नगरपालिका एमाले बासुदेव घिमिरे
रूपन्देही देवदह नगरपालिका काँग्रेस हिराबहादुर खत्री
रूपन्देही गैडहवा गाउँपालिका नयाँशक्ति-संघीय फोरम बचुलाल कवट
रूपन्देही मर्चवारी गाउँपालिका संघीय फोरम-नयाँ शक्ति केशव नन्द बानियाँ
रूपन्देही मायादेवी गाउँपालिका काँग्रेस ध्रुवनारायण चौधरी
रूपन्देही ओमसतिया गाउँपालिका माओवादी हिराकुमार केबट
रूपन्देही कन्चन गाउँपालिका एमाले गोकर्ण बहादुर क्षेत्री
रूपन्देही सम्मरीमार्इ गाउँपालिका फोरम लोकतान्त्रिक जितेन्द्रनाथ शुक्ला
रूपन्देही सुद्धोधन गाउँपालिका एमाले किशुनचन्द्र चौधरी
रूपन्देही रोहिणी गाउँपालिका संघीय फोरम-नयाँ शक्ति सनोजकुमार यादव
कञ्चनपुर बेदकोट नगरपालिका एमाले अशोककुमार चन्द
कञ्चनपुर शुक्लाफाँटा नगरपालिका कांग्रेस दिल बहादुर ऐयर
कञ्चनपुर माहाकाली नगरपालिका काँग्रेस वीरवहादुर सुनार
कञ्चनपुर लालझाडी गाउँपालिका माओवादी केन्द्र मदन सेन वडायक
कञ्चनपुर बेलडाँडी गाउँपालिका एमाले धनबहादुर थापा
कैलाली गोदावरी नगरपालिका एमाले हरिसिंह साउद
कैलाली गौरीगंगा नगरपालिका एमाले भिम देउवा
कैलाली टिकापुर नगरपालिका एमाले तपेन्द्र रावल
कैलाली चुरे गाउँपालिका एमाले धनबहादुर रोक्कामगर
कैलाली जोशीपुर गाउँपालिका कांग्रेस राम कृष्ण चौधरी
कैलाली मोहन्याल गाउँपालिका एमाले नवलसिंह रावल
कैलाली जानकी गाउँपालिका फोरम लोकतान्त्रिक प्रदीप चौधरी
डडेलधुरा परशुराम नगरपालिका काँग्रेस भीमबहादुर साउद
डडेलधुरा अमरगढी नगरपालिका एमाले विश्वेश्वर(विपीन) ओझा
डडेलधुरा आलिताल गाँउपालिका कांग्रेस बलबहादुर गुरुङ
डडेलधुरा गन्यापधुरा गाँउपालिका कांग्रेस नबलबहादुर मल्ल
डडेलधुरा नवदुर्गा गाँउपालिका एमाले कबिन्द्र बहादुर विष्ट
डडेलधुरा नामःभागेश्वर गाँउपालिका कांग्रेस कौशिला भट्ट
डडेलधुरा अजयमेरु गाँउपालिका माओवादी केन्द्र उमेश भट्ट ‘विकास’
डोटी शिखर नगरपालिका काँग्रेस सीताराम जोशी
डोटी दिपायल सिलगढ़ी नगरपालिका एमाले मञ्जु मलासी
डोटी जोरायल गाउँपालिका एमाले दुर्गा ओझा
डोटी आदर्श गाउँपालिका एमाले टेकबहादुर रोकाया
डोटी पूर्वीचौकी गाउँपालिका एमाले दीर्घराज बोगटी
डोटी बडीकेदार गाउँपालिका कांग्रेस कृष्णबहादुर चन्द
डोटी बोगटान गाउँपालिका माओवादी केन्द्र कमल गड्सिला
डोटी के.आई.सिं गाउँपालिका कांग्रेस लोकेन्द्र शाही
डोटी सायल गाउँपालिका एमाले तेजबहादुर डुम्रे
अछाम कमलबजार नगरपालिका कांग्रेस ओमप्रकाश विष्ट
अछाम पंचदेवल विनायक नगरपालिका काँग्रेस देवराज देवकोटा
अछाम साँफेबगर नगरपालिका एमाले कुलबहादुर कुँवर
अछाम मंगलसेन नगरपालिका एमाले पदम बोहरा
अछाम चौरपाटी गाउँपालिका एमाले हर्कबहादुर साउद
अछाम ढकारी गाउँपालिका काँग्रेस धनबहादुर बुढा
अछाम तुर्माखाँद गाउँपालिका काँग्रेस पुष्प शर्मा
अछाम मेल्लेख गाउँपालिका माओवादी केन्द्र लोकबहादुर बोहरा
अछाम रामारोशन गाउँपालिका माओवादी केन्द्र झंकर साउद
अछाम बान्नीगढ़ी जयगढ़ गाउँपालिका काँग्रेस राजेन्द्रबहादुर खड्का
बझाङ बुंगल नगरपालिका कांग्रेस धनबहादुर विष्ट
बझाङ जयपृथ्वी नगरपालिका एमाले वीरेन्द्र खड्का
बझाङ खप्तडछान्ना गाँउपालिका काँग्रेस बर्कबहादुर रोका
बझाङ छबिसपाथिभेरा गाँउपालिका एमाले अक्कल धामी
बझाङ काँडा गाँउपालिका काँग्रेस राजेन्द्र बोहरा
बझाङ तलकोट गाँउपालिका एमाले लालबहादुर विष्ट
बझाङ थलारा गाँउपालिका एमाले भुवनेश्वर उपाध्याय
बझाङ दुर्गाथली गाँउपालिका एमाले प्रयागराज जोशी
बझाङ केदारस्युँ गाँउपालिका एमाले इन्द्रवहादुर भण्डारी
बझाङ मष्टा गाँउपालिका एमाले कर्णबहावदुर कठायत
बझाङ वित्थडचिर गाँउपालिका एमाले प्रेम बोहरा
बझाङ सूर्मा गाँउपालिका कांग्रेस नरबहादुर बोहोरा
बाजुरा बुढीगंगा नगरपालिका काँग्रेस दिपकविक्रम शाह
बाजुरा बुढीनन्दा नगरपालिका कांग्रेस पदमकुमार गिरी
बाजुरा त्रिवेणी नगरपालिका कांग्रेस रामसिंह रावल
बाजुरा बडिमालिका नगरपालिका कांग्रेस पदम बडुवाल
बाजुरा पाण्डव गुफा गाउँपालिका एमाले कालिवहादुर शाही
बाजुरा गौमुल गाउँपालिका एमाले हरि रोकाया
बाजुरा छेडेदह गाउँपालिका काँग्रेस नरबहादुर रावत
बाजुरा स्वामीकार्तिक गाउँपालिका एमाले चिरन्जिवि शाही
बाजुरा हिमाली गाउँपालिका कांग्रेस गोविन्द बहादुर मल्ल
बैतडी दशरथचन्द नगरपालिका कांग्रेस नरेन्द्रसिंह थापा
बैतडी पाटन नगरपालिका काँग्रेस केशबहादुर चन्द
बैतडी पुर्चौडी नगरपालिका माओवादी केन्द्र रणबहादुर कुँवर
बैतडी मेलौली नगरपालिका काँग्रेस कृष्णसिंह नायक
बैतडी दोगडाकेदार गाउँपालिका एमाले चक्रबहादुर कार्की
बैतडी पन्चेश्वर गाउँपालिका एमाले गोरख बहादुर चन्द
बैतडी डीलासैनी गाउँपालिका एमाले उकेन्द्र बोहरा
बैतडी शिवनाथ गाउँपालिका कांग्रेस कर्णसिंह साउद
बैतडी सिगास गाउँपालिका काँग्रेस हरिसिंह धामी
बैतडी सुर्नया गाउँपालिका कांग्रेस वीरबहादुर विष्ट
दार्चुला शैल्यशिखर नगरपालिका कांग्रेस अमरसिंह धामी
दार्चुला दुहुँ गाउँपालिका काँग्रेस पुलेन्द्रबहादुर कार्की
दार्चुला नौगाड गाउँपालिका एमाले प्रेमसिंह धामी
दार्चुला महाकाली नगरपालिका कांग्रेस हंसराज भट्ट
दार्चुला मार्मा गाउँपालिका माओवादी केन्द्र जमनसिंह धामी
दार्चुला मालिकार्जुन गाउँपालिका कांग्रेस नरेन्द्र सिंह धामी
दार्चुला लेकम गाउँपालिका एमाले परमानन्द जोशी
दार्चुला व्यास गाउँपालिका कांग्रेस दिलीप बुढाथोकी
दार्चुला अपिहिमाल गाउँपालिका एमाले धर्मानन्द सिंह

 

Share:

© 2017 Setopati Sanchar Pvt. Ltd.