कांग्रेसले २८ नगरपालिका र ५६ गाउँपालिकामा जित्यो (हेर्नुहोस् सूची)


दोस्रो चरणको स्थानीय तह निर्वाचनमा हालसम्म २१४ स्थानको मतपरिणाम आइसकेको छ। यीमध्ये नेकपा एमालेले ९५ स्थानमा जित हासिल गरेको छ भने नेपाली कांग्रेसले ८४ स्थानमा जितेको छ। मा‍‍ओवादी केन्द्रले हालसम्म ३० स्थानमा जितेको छ।

नेपाली कांग्रेसले २८ नगरपालिका र ५६ गाउँपालिकामा जित हासिल गरेको छ।

हेर्नुहोस् कांग्रेसले जितेका नगर/गाउँपालिकाको सूचीः

  1. बाजुरा, बडिमालिका नगरपालिकाः पदम बडुवाल
  2. दार्चुला, महाकाली नगरपालिकाः हंसराज भट्ट
  3. भोजपुर, भोजपुर नगरपालिकाः कैलाशकुमार आले
  4. बैतडी, दशरथ चन्द नगरपालिका: नरेन्द्रसिंह थापा
  5. बझाङ, बुंगल नगरपालिकाः धनबहादुर विष्ट
  6. अछाम, कमलबजार नगरपालिकाः ओमप्रकाश विष्ट
  7. दार्चुला, शैल्यशिखर नगरपालिकाः अमरसिंह धामी
  8. बाजुरा, त्रिवेणी नगरपालिकाः रामसिंह रावल
  9. नवलपरासी ,सुनवल नगरपालिका :भीमबहादुर थापा
  10. बर्दिया, गुलरिया नगरपालिका :मुक्तिनाथ यादव
  11. अर्घाखाँची, शितगंगा नगरपालिकामा: सूर्य अधिकारी
  12. बैतडी, मेलौली नगरपालिकाः कृष्णसिह नायक
  13. बाजुरा, बुढीगंगा नगरपालिकाःदिपकविक्रम शाह
  14. तेह्रथुम, लालीगुराँस नगरपालिकाःअर्जुन माबोहाङ
  15. बैतडी, पाटन नगरपालिकाःकेशवबहादुर चन्द
  16. डडेलधुरा, परशुराम नगरपालिकाःभीमबहादुर साउद
  17. सोलुखुम्बु,सोलु दूधकुण्ड नगरपालिकाः नाम्गेल जाङ्गबु शेर्पा
  18. डोटी,शिखर नगरपालिकाः सीताराम जोशी
  19. संखुवासभा, पाँचखपन नगरपालिकाःविपिन राई
  20. अछाम, प‌ंचदेवल विनायक नगरपालिकाः देवराज देवकोटा
  21. संखुवासभा,धर्मादेवी नगरपालिकाः रमेश जिमी
  22. कन्चनपुर, महाकाली नगरपालिकाः वीरवहादुर सुनार
  23. अर्घाखाँची, सितगंगा नगरपालिका :सूर्यप्रसाद अधिकारी
  24. नवलपरासी, रामग्राम नगरपालिका : नरेन्द्र कुमार गुप्ता
  25. पाल्पा,  रामपुर नगरपालिका : रमणबहादुर थापा
  26. खोटाङ, हलेसी तुवाचुङ नगरपालिकाः इवन राई
  27. पाँचथर, फिदिम नगरपालिकाः अोनाहाङ नेम्वाङ
  28. बाजुरा, बुढीनन्दा नगरपालिकाः पदमकुमार गिरी

गाउँपालिका

  1. बाजुरा, छेडदह गाउँपालिकाः नरबहादुर रावत
  2. बझाङ, काँडा गाउँपालिकाः राजेन्द्र बोहरा
  3. संखुवासभा, चिचिला गाउँपालिकाः पासाङ नोर्बु शेर्पा
  4. संखुवासभा, सिलिचोङ गाउँपालिकाः राम बहादुर राई
  5. गुल्मी, दरबार गाउँपालिकाः अशोककुमार थापा
  6. डडेलधुरा, नामः भागेश्वर गाउँपालिकाः  कौशिला भट्ट
  7. डडेलधुरा, आलिताल गाउँपालिकाः बलबहादुर गुरुङ
  8. डोटी, के.आइ.सिं गाउँपालिकाः लोकेन्द्र शाही
  9. डडेलधुरा, गन्यापधुरा गाउँपालिकाः नबलबहादुर मल्ल 
  10. बाजुरा, हिमाली गाउँपालिकाः गोविन्द बहादुर मल्ल
  11. खोटाङ, एेसेँलुखर्क गाउँपालिकाः विश्वनाथ निरौला
  12. नवलपरासी, प्रतापपुर गाउँपालिकाः राजकुमार शर्मा
  13. ताप्लेजुङ, मेरिङदेन गाउँपालिकाः गणेशबहादुर लिम्वू
  14. गुल्मी, चन्द्रकोट गाउँपालिकाः द्रोणबहादुर खत्री
  15. पाँचथर, तुम्वेवा गाउँपालिकाः होमनाथ थापा
  16. बैतडी, सुर्नया गाउँपालिकाः वीरबहादुर विष्ट
  17. डोटी, बडीकेदार गाउँपालिकाः कृष्णबहादुर चन्द
  18. ताप्लेजुङ, त्रिवेणी आठराई गाउँपालिकाः विश्वनाथ सिटौला
  19. भोजपुर, अरुण गाउँपालिकाः गजेन्द्रबहादुर कार्की
  20. दार्चुला, मालिकार्जुन गाउँपालिकाः नरेन्द्र सिंह धामी
  21. खोटाङ, दिप्रुङ गाउँपालिकाः भूपेन्द्र राई
  22. बझाङ, सुर्मा गाउँपालिकाः  नरबहादुर बोहोरा
  23. संखुवासभा, भोटेखोला गाउँपालिकाः पेम्बा भोटे
  24. दाङ, राजपुर गाउँपालिकाः लोकराज केसी
  25. पाल्पा, माथागढी गाउँपालिकाः सन्तोस कुमार थापा
  26. बैतडी, शिवनाथ गाउँपालिकाः कर्णसिंह साउद
  27. अर्घाखाँची, छत्रदेव गाउँपालिकाः लेखनाथ पोखरेल
  28. कैलाली, जोशीपुर गाउँपालिकाः राम कृष्ण चौधरी
  29. राेल्पा,लुङग्री गाउँपालिका :दुर्गाबहादुर खड्का
  30. बाँके, डुुडुवा गाउँपालिका : नरेन्द्र चौधरी
  31. गुल्मी,सत्यवती गाउँपालिकाः पारिश्रर ढकाल
  32. प्यूठान, एेरावती गाउँपालिकाः  नबिलबिक्रम शाह
  33. दार्चुला,दुहुँ गाउँपालिकाः पुलेन्द्रवहादुर कार्की
  34. अछाम, ढकारी गाउँपालिकामाः धनबहादुर बुढा
  35. पाल्पा, रैनादेवी छहरा गाउँपालिकाःरामबहादुर कार्की
  36. बझाङ, खप्तडछान्ना गाउँपालिकाः बर्कबहादुर रोका
  37. अछाम, बान्नीगढी जयगढ गाउँपालिकाःराजेन्द्र बहादुर खड्का
  38. बैतडी, सिगास गाउँपालिकाः हरिसिंह धामी
  39. पाँचथर, फालेलुंग गाउँपालिकाःसञ्चकुमार केरुङ
  40. प्यूठान, गाैमुखी गाउँपालिकाःविष्णुकुमार गिरी
  41. भोजपुर,साल्पासिलिछो गाउँपालिकाः महेश राई
  42. इलाम, माङसेबुङ गाउँपालिकाःडिकेन्द्र इदिङ्गो
  43. बाँके,राप्तीसोनारी गाउँपालिकाः लाहुराम थारु
  44. खोटाङ,बराहपोखरी गाउँपालिकाः शालिकराम बञ्जारा
  45. प्यूठान, नौवहिनी गाउँपालिका : शिव रिजाल
  46. अर्घाखाँची, पाणिनी गाउँपालिका :अच्युत गाैतम
  47. पाँचथर, फाल्गुनन्द गाउँपालिका : अमरकुमार नेम्वाङ
  48. दाङ,  शान्तिनगर गाउँपालिका : कमल डाँगी
  49. कपिलवस्तु, यशाेधरा गाउँपालिका : गिरजेशकुमार पाण्डे
  50. बर्दिया, गेरुवा गाउँपालिका : जमानसिंह क्षेत्री
  51. इलाम, राेङ गाउँपालिका : शम्सेर रार्इ
  52. अाेखलढुङ्गा,  खिजिदेम्बा गाउँपालिका : वेदबहादुर राेका
  53. अछाम, तुर्माखाँदी गाउँपालिका : पुष्पराज शर्मा
  54. ताप्लेजुङ, सिरीजंगा गाउँपालिकाः टिकाराम गुरुङ
  55. पाल्पा, बगनासकाली गाउँपालिकाः कृष्ण प्रसाद बस्याल
  56. दार्चुला, व्यास गाउँपालिकाः दिलीप बुढाथोकी

Share:

© 2017 Setopati Sanchar Pvt. Ltd.