यी हुन् एमालेका प्रदेश नम्बर २ बाट उम्मेदवार (सूचीसहित)


प्रमुख विपक्षी दल नेकपा नेकपा एमालेले आगामी असोज २ गते हुने प्रदेश नम्बर २ का १३६ मध्ये ११० स्थानीय तहका उम्मेदवारको नाम सार्वजनिक गरेको छ। मंगलवार पार्टी केन्द्रीय कार्यालय धुम्बाराहीमा पत्रकार सम्मेलन गर्दै एमालेले ११० स्थानीय तहमा आफ्ना प्रमुख र उपप्रमुखका उम्मेदार घोषणा गरेको हो।

अब एमालेले धनुषाका जनकपुर उपमहानगरपालिका सहित बाँकी स्थानीय तहका उम्मेदवार आजै रातिसम्म तय गर्ने भएको छ।

 यी हुन् प्रदेश नं. २ का एमाले उम्मेदवारहरु

 

१. महोत्तरी (१५)

बर्दिवास नगरपालिका

प्रमुख : सुुरेशबहादुर राउत, उपप्रमुख: कमला वाइवा तामाङ

 

भंगाहा नगरपालिका

प्रमुख: अरुणकुमार सिंह, उपप्रमुख: अनिता यादव

 

लोहारपट्टी नगरपालिका

प्रमुख: बदरुल हक कवारी, उपप्रमुख: शोभा झा

 

मटिहानी नगरपालिका

प्रमुख: मुजिम राइन, उपप्रमुख: गुलावदेवी मण्डल

 

जलेश्वर नगरपालिका

प्रमुख: माधव मण्डल, उपप्रमुख: रागिनी चौधरी

 

गौशाला नगरपालिका

प्रमुख: पदमप्रसाद उपाध्याय, उपप्रमुख: शान्तिदेवी सिंह दनुवार

 

रामगोपालपुर नगरपालिका

प्रमुख: रामदुलार साह, उपप्रमुख: रञ्जु पटेल

 

औरही नगरपालिका

प्रमुख: मोहन महतो, उपप्रमुख: सुमित्रादेवी यादव

 

बलवा नगरपालिका

प्रमुख: मन्सुर कवारी, उपप्रमुख: लालोदेवी मण्डल

 

मण्डासिसवा कटैवा नगरपालिका

प्रमुख: राजकिशोर साह, उपप्रमुख: चन्दुदेवी मण्डल

 

पिपरा गाउँपालिका

अध्यक्ष: विक्रम चौधरी, उपाध्यक्ष: रेखादेवी साह

 

महोत्तरी गाउँपालिका

अध्यक्ष: जितेन्द्र पासवान, उपाध्यक्ष  –  गोलसन खातुन

सोनमा गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  रामदुलार यादव, उपाध्यक्ष  –  राजादेवी साह

सम्सी गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  मिनाक्षीकुमारी साह, उपाध्यक्ष  –  शेष इदि्रस

एकडारा गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  इलियास अन्सारी, उपाध्यक्ष  –  ममतादेवी मण्डल

 

२. सर्लाही -२०)

मंलगवा नगरपालिका

प्रमुख  –  देवेन्द्र राय यादव, उपप्रमुख  –  कसिरा खातुन

इश्वरपुर नगरपालिका

प्रमुख  –  मनोज देवकोटा, उपप्रमुख  –  एकावती चौधरी

लालबन्दी नगरपालिका

प्रमुख  –  मानबहादुर खडका, उपप्रमुख  –  शान्ति लामा

हरिपुर नगरपालिका

प्रमुख  –  जमरुद्दीन मन्सुर, उपप्रमुख  –  रेणुका काफ्ले

बरहथवा नगरपालिका

प्रमुख  –  कल्पना कटुवाल, उपप्रमुख  –  विष्णुकान्त महतो

हरिऔन नगरपालिका

प्रमुख  –  गणेश प्रसाई, उपप्रमुख  –  रेणुका पौडेल

वागमती नगरपालिका

प्रमुख  –  विष्णु पुलामी, उपप्रमुख  –  विभा नेपाल

कविलासी नगरपालिका

प्रमुुख  –  फगुनी मण्डल, उपप्रमुख  –  गीतादेवी साह

हरिपुर्वा नगरपालिका

प्रमुख  –  जयप्रकाश यादव, उपप्रमुख  –  वन्दना साह

बलरा नगरपालिका

प्रमुख  –  उमेश सिंह, उपप्रमुख  –  सुनितादेवी सहनी

बसबरिया गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  रुदल सहनी, उपाध्यक्ष  –  …

विष्णु गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  मुनिल हजारी, उपाध्यक्ष  –  …

कौडेना गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  लालबाबु साह सोनार, उपाध्यक्ष  –  …

चक्रघट्टा गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  उपेन्द्र यादव, उपाध्यक्ष  –  धनवतीदेवी पासवान

चन्द्रनगर गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  लछेन्दर बिन मुखिया, उपाध्यक्ष  –  …

 

-ब्रम्हपुरी, पर्सा, गोडैता, रामनगर र धकोल गाउँपालिकाको निर्णय गर्न बाँकी ।)

 

३. सप्तरी -१८)

सप्तकोशी नगरपालिका

प्रमुख  –  उत्तमकुमार गौतम, उपप्रमुख  –  आशा चौधरी

कञ्चनरुप नगरपालिका

प्रमुख  –  बसन्त मिश्र, उपप्रमुख  –  आस्रादेवी चौधरी

बोदेवसाइन नगरपालिका

प्रमुख  –  कमाल मोहमद, उपप्रमुख  –  तारादेवी झा

हनुमाननगर कंकालनी नगरपालिका

प्रमुख  –  सोभितलाल यादव, उपप्रमुख  –  अरुणा पैकरा

राजविराज नगरपालिका

प्रमुख  –  सुखराम यादव, उपप्रमुख  –  ममता चौधरी

शम्भुनाथ नगरपालिका

प्रमुख  –  जितेन्द्रप्रसाद गुप्ता, उपप्रमुख  –  शोभाकुमारी चौधरी

डाक्नेश्वरी नगरपालिका

प्रमुख  –  रामलखन मुखिया, उपप्रमुख  –  मिन्टु चौधरी

खडक नगरपालिका

प्रमुख  –  सत्रुघनप्रसाद साह, उपप्रमुख  –  राधा पासवान

सुरुङ्गा नगरपालिका

प्रमुख  –  रामनारायण चौधरी, उपप्रमुख  –  सविता साह

तिरहुत गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  गफुर मियाँ, उपाध्यक्ष  –  अम्बिकाकुमारी यादव

महादेवा गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  राजाराम यादव, उपाध्यक्ष  –  हिरादेवी शर्मा

रुपनी गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  ……….., उपाध्यक्ष  –  सञ्जुकुमारी चौधरी

विष्णुपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  अशोककुमार यादव, उपाध्यक्ष  –  सोनितादेवी राम

तिलाठी कोइलाडी गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  जागेश्वर झा, उपाध्यक्ष  –  रञ्जुदेवी मण्डल

छिन्नमस्ता गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  जयप्रकाश ठाकुर, उपाध्यक्ष  –  अञ्जुदेवी यादव

बेल्ही चपेना गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  ओमप्रकाश मण्डल, उपाध्यक्ष  –  आशादेवी यादव

अग्निसाइर कृष्णासवरण गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  बद्रीनारायण चौधरी, उपाध्यक्ष  –  सैलेन्द्रीदेवी लेखी

बलान त्रिहुल गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  अशोककुमार यादव, उपाध्यक्षः …

 

४. पर्सा -१४)

बीरगन्ज महानगरपालिका

प्रमुख  –  बसरुद्दीन अन्सारी, उपप्रमुख  –  सोफिया आचार्य

पोखरिया नगरपालिका

प्रमुख  –  बृजेश चौहान, उपप्रमुख  –  मीना देवी

बहुदरामाई नगरपालिका

प्रमुख  –  प्रमोदप्रसाद कुशवाहा, उपप्रमुख  –  …

पर्सागढी नगरपालिका

प्रमुख  –  …, उपप्रमुख  –  …

ठोरी गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  लालबहादुर श्रेष्ठ, उपाध्यक्ष  –  गोकुलकुमारी रेग्मी

जिराभवानी गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  रामपि्रत महतो थारु, उपाध्यक्ष  –  उषादेवी थरुनी

धोबनी गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  इस्लाम मियाँ तेली, उपाध्यक्ष  –  रामकलीदेवी कुर्मीन

छिपहरमाइ गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  रन्जित गुप्ता, उपाध्यक्ष  –  आशादेवी यादव

जगरनाथपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  वासुदेव राम, उपाध्यक्ष  –  रवनी पाण्डे

पटेर्बा सुगौली गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  हरिनारायण चौधरी, उपाध्यक्ष  –  सञ्जु चौधरी

सखुवा प्रसौनी गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  निरराज गिरी, उपाध्यक्ष  –  केदारकुमारी विक

पकाहा मैनपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  मदन पासवान, उपाध्यक्ष  –  प्रमिलादेवी दास

कालिका गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  कृष्णमोहन तिवारी, उपाध्यक्ष  –  ….

बिन्दवासनी गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  गौरीशंकर साह, उपाध्यक्ष  –  रेणु चौरसिया

 

५. बारा -१६)

कलैया उपहानगरपालिका

प्रमुख  –  विनोद साह, उपप्रमुख  –  प्रतिमा यादव

जितपुर-सिमरा उपमहानगरपालिका

प्रमुख  –  कृष्ण पौडेल, उपप्रमुख  –  सरस्वती चौधरी

सिम्रौनगढ नगरपालिका

प्रमुख  –  गगनदेव कुशवाहा, उपप्रमुख  –  राजकुमारी यादव

कोल्हवी नगरपालिका

प्रमुख  –  भरतबहादुर भण्डारी, उपप्रमुख  –  सुनैना चौधरी

निजगढ नगरपालिका

प्रमुख  –  यमबहादुर खडका, उपप्रमुख  –  लीला खनाल

महागढीमाई नगरपालिका

प्रमुख  –  महानन्द यादव, उपप्रमुख  –  मिराकुमारी जैसवाल

पचरौता नगरपालिका

प्रमुख  –  लोकनाथ राय यादव, उपप्रमुख  –  नजमा खातुन

आदर्श कोटवा गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  लालबाबु यादव, उपाध्यक्ष  –  उषादेवी कुशवाहा

करैयामाई गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  मोतिलाल चौधरी, उपाध्यक्ष  –  सूर्यवती राम

देवताल गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  विजय पाण्डे, उपाध्यक्ष  –  रिनाकुमारी राम

परवानीपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  रामक्षेत्री पटेल, उपाध्यक्ष  –  सुगन्धीदेवी

प्रसौनी गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  प्रमोद गुप्ता, उपाध्यक्ष  –  सावित्री देवी

फेटा गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  गुलाम अन्सारी, उपाध्यक्ष  –  सावित्री गिरी

वारागढी गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  सीताराम चौधरी, उपाध्यक्ष  –  धनमाया चौधरी

विश्रामपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  धर्मदेव यादव, उपाध्यक्ष  –  राजमती यादव

सुवर्ण गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  सत्यपाल यादव, उपाध्यक्ष  –  सयोदा खातुन

 

६. सिरहा -१७)

लहान नगरपालिका

प्रमुख  –  मुन्नी साह, उपप्रमुख  –  सरियार चौधरी

गोलबजार नगरपालिका

प्रमुख  –  श्याम श्रेष्ठ, उपप्रमुख  –  …

मिर्चैया नगरपालिका

प्रमुख  –  प्रदीप महासेठ, उपप्रमुख  –  शोभा साह

सिरहा नगरपालिका

प्रमुख  –  डा. नवीन यादव, उपप्रमुख  –  डा नविता यादव

कर्जन्हा नगरपालिका

प्रमुख  –  रामदयाल महतो, उपप्रमुख  –  अन्जु राय

सुखीपुर नगरपालिका

प्रमुख  –  रामअवतार यादव, उपप्रमुख  –  रेणुदेवी साह

कल्याणपुर नगरपालिका

प्रमुख  –  रामपुकार साह, उपप्रमुख  –  चन्द्रकलादेवी यादव

धनगढी नगरपालिका

प्रमुख  –  ….., उपप्रमुख ….

सखुवा नन्कारकट्टी गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  केदार यादव, उपाध्यक्ष  –  अमला यादव

वरियारपट्टी गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  राम स्वगारथ यादव, उपाध्यक्ष  –  देवशरणदेवी यादव

नवराजपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  सुरेन्द्र यादव, उपाध्यक्ष  –  संगीतादेवी यादव

लक्ष्मीपुर पतारी गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  देवनारायण साह, उपाध्यक्ष  –  गीता चौधरी

अर्नमा गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  चन्देश्वर मण्डल, उपाध्यक्ष  –  रामकुमारी महतो

विष्णुपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  सत्यनारायण यादव, उपाध्यक्ष  –  ममताकुमारी सिंह

नरहा गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  रामशरण यादव, उपाध्यक्ष  –  गुलावदेवी चौधरी

औरही गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  सुवर्ण यादव, उपाध्यक्ष  –  आशादेवी यादव

भगवानपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  उग्रनारायण यादव, उपाध्यक्ष  –  विन्दादेवी यादव

 

७. रौतहट -१८)

गौर नगरपालिका

प्रमुख  –  शम्भु साह, उपप्रमुख  –  इन्दुकुमारी झा

राजदेवी नगरपालिका

प्रमुख  –  भिखारी यादव, उपप्रमुख  –  रुबीकुमारी महतो

माधवनारायण नगरपालिका

प्रमुख  –  रामनरेश यादव, उपप्रमुख  –  पुनम साह

गढीमाई नगरपालिका

प्रमुख  –  हरिनारायण यादव, उपप्रमुख  –  गजला साहिन

गरुडा नगरपालिका

प्रमुख  –  मोहम्मद कलिम उल्लाह, उपप्रमुख  –  पानपतिकुमारी सहनी

बृन्दावन नगरपालिका

प्रमुख  –  विनोदप्रसाद कुर्मी, उपप्रमुख  –  पार्वतीदेवी सहनी

चन्द्रपुर नगरपालिका

प्रमुख  –  बाबुराम दाहाल, उपप्रमुख  –  रामरति चौधरी

गुजरा नगरपालिका

प्रमुख  –  रामेश्वरीदेवी चौधरी, उपप्रमुख  –  इन्दि्रस सिद्धिकी

कटहरिया नगरपालिका

प्रमुख  –  योगेन्द्र साह, उपप्रमुख  –  सयलकुमारी देवी यादव

देवाहीगोनाही नगरपालिका

प्रमुख  –  धमेन्द्रप्रसाद पटेल, उपप्रमुख  –  सिकिलिया देवी यादव

फतुवा विजयपुर नगरपालिका

प्रमुख  –  बुधाई खाँ पैठान, उपप्रमुख  –  पवित्रा कार्की

मौलापुर नगरपालिका

प्रमुख  –  गगनदेव साह, उपप्रमुख  –  सुनितादेवी यादव

बौधीमाई नगरपालिका

प्रमुख  –  प्रदीप यादव, उपप्रमुख  –  इन्दु मिश्र

राजपुर नगरपालिका

प्रमुख  –  साह मोहम्मद, उपप्रमुख  –  लक्ष्मीदेवी साह

इसनाथ नगरपालिका

प्रमुख  –  सदरे आलम, उपप्रमुख  –  प्रभावतीदेवी साह

परोहा नगरपालिका

प्रमुख  –  ताराचन्द्रप्रसाद सिन्हा, उपप्रमुख  –  लुसरत जहाँ

दुर्गाभगवती गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  वीरेन्द्र साह, उपाध्यक्ष  –  प्रमिलादेवी यादव

यमुनामाई गाउँपालिका

अध्यक्ष  –  मक्सुद आलम, उपाध्यक्ष  –  किरणदेवी साह

Share:

© 2017 Setopati Sanchar Pvt. Ltd.