बिहान ८ बजे अपडेटः नतिजा आउन बाँकी रहेका कुन स्थानीय निकायमा कसको अग्रता हेर्नुहोस् सूची


३ प्रदेशका ३५ जिल्लाबाट ३३४ स्थानीय निकायमा भएको दोस्रो चरणको निर्वाचनको मत परिणाम आउनेक्रम अझै जारी छ। मंगलबार बिहान  ८ बजेसम्म नेकपा एमालेले ११९ स्थानमा विज हाँशिल गरेको छ। यस्तो दोस्रो स्थानमा रहेको नेपाली कांग्रेसले १०५ तथा तेस्रो स्थानमा रहेको माओवादी केन्द्रले ३५ स्थानीय तहमा जित हात पारेको छ। अब कांग्रेस, एमाले र माओवादीले अग्रता लिएका स्थानीय निकायहरू यी हुन् हेर्नुहोस् सूचीमा

यी हुन् एमालेले अग्रता लिएका स्थानीय निकायहरू

  1. मेयर : ईलाम :-सूर्योदय नगरपालिका  : रणबहादुर राई
  2. मेयर : झापा:-मेचीनगर नगरपालिका   :  विष्णु प्रसाई
  3. मेयर : झापा:-दमक नगरपालिका        :    रोमनाथ ओली
  4. मेयर : झापा:-भद्रपुर नगरपालिका       :     जीवनकुमार श्रेष्ठ
  5. मेयर : झापा:-अर्जुनधारा नगरपालिका :  हरि राना
  6. मेयर : झापा:-शिवसताक्षी नगरपालिका:  चन्द्रकुमार शेर्पा
  7. मेयर : झापा:-गौरादह नगरपालिका      :      मदन अधिकारी
  8. मेयर : झापा:-बिर्तामोड नगरपालिका     :        ध्रुव शिवाकोटी
  9. मेयर : मोरङ:-पथरी शनिश्चरे नगरपालिका  : दिलिप कुमार राई
  10. अध्यक्ष : मोरङ:-बुढीगंगा गाउँपालिका    :   बलभद्र सरदार
  11. अध्यक्ष : मोरङ:-धनपालथान गाउँपालिका  :   मुसहरु मण्डल
  12. अध्यक्ष : मोरङ:-ग्रामथान गाउँपालिका   : शिवनारायण माझी
  13. मेयर : सुनसरी:-ईटहरी उपमहानगरपालिका     :   द्वारिकलाल चौधरी
  14. मेयर : सुनसरी:-धरान उपमहानगरपालिका        :      तारा सुब्बा
  15. मेयर : सुनसरी:-बराह नगरपालिका      :       निलम खनाल
  16. मेयर : उदयपुर:-त्रियुगा नगरपालिका     :        बलदेव चौधरी
  17. मेयर : रुपन्देही:-बुटवल उपमहानगरपालिका    :     शिव सुवेदी
  18. मेयर : रुपन्देही:-सिद्धार्थनगर नगरपालिका    :  हरिप्रसाद अधिकारी
  19. मेयर : रुपन्देही:-तिलोत्तमा नगरपालिका        :    वासुदेव घिमिरे
  20. मेयर : दाङ:-तुल्सीपुर उपमहानगरपालिका      :       घनश्याम पाण्डे
  21. मेयर : बाँके:-कोहलपुर नगरपालिका       :      लुटबहादुर सावत
  22. अध्यक्ष : बाँके:-खजुरा गाउँपालिका         :    किष्मत कुमार
  23. मेयर : कपिलवस्तु:-शिवराज नगरपालिका   :   नेत्रराज अधिकारी
  24. मेयर : कन्चनपुर:-पुनर्वास नगरपालिका       :     जीवनराज थापा
  25. मेयर : कैलाली:-लम्किचुहा नगरपालिका       :  महादेव बजगाईं
  26. मेयर : कपिलवस्तु:-बुद्दभुमी नगरपालिका    :  रूपेशकुमार श्रेष्ठ

यी हुन् कांग्रेसले अग्रता लिएका स्थानीय निकाय

  1. अध्यक्ष : झापा:-कमल गाउँपालिका      :       हुमुकसिंह राई
  2. अध्यक्ष : झापा:-बाह्रदशी गाउँपालिका   :     खड्गप्रसाद राजवंशी
  3. अध्यक्ष : झापा:-बुद्धशान्ति गाउँपालिका  :    रमेश भुजेल
  4. मेयर : मोरङ:-विराटनगर महानगरपालिका :  भीम पराजुली
  5. मेयर : मोरङ:-बेलवारी नगरपालिका            : राजकुमार लिम्बु
  6. मेयर : मोरङ:-सुनवर्षी नगरपालिका            : कालिप्रसाद दास
  7. मेयर : मोरङ:-उर्लाबारी नगरपालिका           :  खड्गबहादुर पागो
  8. अध्यक्ष : मोरङ:-जहदा गाउँपालिका             : जितेन्द्रप्रसाद साह
  9. अध्यक्ष : सुनसरी:-देवानगञ्ज गाउँपालिका       :लीलाप्रसाद मेहता
  10. अध्यक्ष : सुनसरी:-गढी गाउँपालिका              : श्रीप्रसाद यादव
  11. मेयर : उदयपुर:-वेलका नगरपालिका           :  अशोक कार्की
  12. अध्यक्ष : रुपन्देही:-सियारी गाउँपालिका        : थानेश्वर घिमिरे
  13. मेयर : दाङ:-लमही नगरपालिका                   : जोगबहादुर चौधरी
  14. मेयर : कन्चनपुर:-भिमदत्त नगरपालिका         : पदम बोगटी
  15. मेयर : कन्चनपुर:-बेलौरी नगरपालिका            : हरेन्द्र बिष्ट
  16. मेयर : कैलाली:-धनगढी उपमहानगरपालिका          :  नृपबहादुर बड
  17. अध्यक्ष : कैलाली:-बर्दगोरिया गाउँपालिका       :  बलीराम चौधरी
  18. मेयर : कपिलवस्तु:-कपिलवस्तु नगरपालिका    :  किरण सिंह
  19. मेयर : कपिलवस्तु:-बाणगंगा नगरपालिका       :   मंगलप्रसाद थारु
  20. मेयर : कपिलवस्तु:-महाराजग‌ंज नगरपालिका   : अब्दुलकलाम खा

माओवादी केन्द्रले अग्रता लिएका स्थानीय तह

  1. अध्यक्ष : झापा:-गौरिगंज गाउँपालिका     :       विद्यानन्दसिंह राजवंशी
  2. अध्यक्ष : बाँके:-जानकी गाउँपालिका        :      रक्षाराम कुर्मी
  3. मेयर : कन्चनपुर:-कृष्णपुर नगरपालिका    :    जोगराज चौधरी
  4. मेयर : कैलाली:-घोडाघोडी नगरपालिका     :  लक्ष्मण चौधरी
  5. मेयर : मोरङ:-रंगेली नगरपालिका               : मोदराज घिमिरे

 

 

 

Share:

© 2017 Setopati Sanchar Pvt. Ltd.