प्रतिनिधिसभाको १६५ क्षेत्र मध्ये अहिलेसम्म १४२ स्थानको अन्तिम मत परिणनाम सार्वजनिक भइसकेको छ। बाँकी रहेका २३ स्थान मध्ये कसको कहाँ अग्रता हेर्नुहोस् सूची। जसमा ४ स्थानमा एमाले, ४ स्थानमा कांग्रेस, माओवादी केन्द्र ५ स्थानमा अगाडि, राजपा ५ स्थानमा अगाडि, संघीय समाजवादी फोरम ३ र एक स्थान नेककिपा अगाडि छन्।
सुनसरी २सिताराम महतो नेपाली कांग्रेस- ३१८४१
डम्मरु सुवेदी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २७२०९
सुनसरी ३भगवती चौधरी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) २७७१२
विजय कुमार गच्छदार नेपाली काँग्रेस २७४४१
उदयपुर १डा. नारायण खड्का नेपाली काँग्रेस ३०११३
मन्जु कुमारी चौधरी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) २९८८३
संखुवासभाराजेन्द्र प्रसाद गौत्तम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) २४१३५
दिपक खड्का नेपाली काँग्रेस २३०९०
सिरहा क्षेत्र नम्बर १प्रदीप गिरी (कांग्रेस) १९५०४ अग्रता
गंगाप्रसाद यादव (एमाले) १६७९५
राजलाल यादव (संघीय समाजवादी) १०४४१
सिरहा क्षेत्र नम्बर २सुरेसचन्द्र दास (माओवादी केन्द्र) १३००० अग्रता
शत्रुधनप्रसाद सिंह (संघीय समाजवादी) १२४२०
रामचन्द्र यादव (कांग्रेस) ९६२२
धनुषा क्षेत्र नम्बर १मातृकाप्रसाद यादव (माओवादी केन्द्र) १३३४३ अग्रता
दीपक कार्की (संघीय समाजवादी) ७६८३
आनन्दप्रसाद ढुंगाना (कांग्रेस) ८३६९
महोत्तरी क्षेत्र नम्बर ४सुरेन्द्रकुमार यादव (संघीय समाजवादी) ११९०६ अग्रता
महेन्द्रकुमार राय (नेपाली कांग्रेस) ९६३१
मो रजी हैदर (माओवादी केन्द्र) ९१०५
सर्लाही क्षेत्र नम्बर १प्रमोद साह (राजपा) १८९७७ अग्रता
ध्रवप्रसाद गौतम (एमाले) १७०१६
शम्भुलाल श्रेष्ठ (कांग्रेस) १६२५१
सर्लाही क्षेत्र नम्बर २महिन्द्रराय यादव (राजपा) २७५२३ अग्रता
जंगीलाल राय (कांग्रेस) १७५८२
सर्लाही क्षेत्र नम्बर ३रामेश्वरराय यादव (माओवादी केन्द्र) १३४८१ अग्रता
हरेशप्रसाद महतो (कांग्रेस) ९२५३
अशोककुमार सिंह (संघीय समाजवादी) ७७०६
सर्लाही क्षेत्र नम्बर ४राकेशकुमार मिश्र (राजपा) १६३१८ अग्रता
अमरेशकुमार सिंह (कांग्रेस) १५९३६
पर्सा क्षेत्र नम्बर २बिमलप्रसाद श्रीवास्तव (संघीय समाजवादी) १८९५३ अग्रता
अजयकुमार चौरसिया (कांग्रेस) १८३६४
पर्सा क्षेत्र नम्बर ३हरिनारायणप्रसाद रौनियार (संघीय समाजवादी) १२२०४ अग्रता
सुरेन्द्रप्रसाद चौधरी (कांग्रेस) १११०६
राजकुमार गुप्ता (एमाले) ४४०९
पर्सा क्षेत्र नम्बर ४लक्ष्मणलाल कर्ण (राजपा) १७५९५ अग्रता
रमेश रिजाल (कांग्रेस) १३०५६
प्रदेश नम्बर ३ मा जित्न बाँकी यी क्षेत्रमा कसको अग्रता चितवन-३पुष्प कमल दाहाल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३६५७७
विक्रम पाण्डे राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) २७१११
भक्तपुर १प्रेम सुवाल नेपाल मजदुर किसान पार्टी- २४७९७
बाबु राजा जोशी नेपाली काँग्रेस १४९३२
प्रदेश नम्बर ५
नवलपरासी पश्चिम २देवेन्द्र राज कँडेल नेपाली काँग्रेस ३०६३१
घनश्याम यादव अहिर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २१३८४
अर्घाखाँचीटोप बहादुर रायमाझी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ११०५५
डा. राम बहादुर वि.सी. नेपाली काँग्रेस ७६२२
प्रदेश नम्बर ६
कैलाली १रेशम लाल चौधरी राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १७२५२
मदन कुमारी शाह नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) ३३५०
कैलाली २झपट बहादुर रावल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) ६५५५
मोहन सिंह राठौर नेपाली काँग्रेस ४२८६
कञ्चनपुर ३दीपक प्रकाश भट्ट नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) २०१२३
रमेश लेखक नेपाली काँग्रेस १९८३६