बिहान ३:१५ बजेसम्म प्रदेश २ मा कसले कति जिते? कतिमा अग्रता


प्रतिनिधिसभाको ३० क्षेत्र रहेको प्रदेश नम्बर २ मा अहिलेसम्म १९ क्षेत्रको अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक भएको छ। जसमा राजपा नेपालले

३ क्षेत्र र संघीय समाजवादी फोरम र नेपाली कांग्रेसले १/१ क्षेत्रमा जित हात पारेका छन्।

सप्तरीबाट संघीय समाजवादीका अध्यक्ष उपेन्द्र यादव निर्वाचित भएका छन् भने रौतहट ३ बाट नेपाली कांग्रेसका मोहम्मद आफताव आलम विजयी भएका छन्। राजपा अध्यक्ष मण्डलका नेता राजेन्द्र महतो धनुषा ३, अनिलकुमार झा रौतहट १ र चन्द्रकान्त चौधरी सप्तरी १ बाट विजयी भए।

जारी मतगणनामा राजपा र संघीय समाजवादीको मधेस गठबन्धनले अग्रता लिइरहेका छन्। मधेस गठबन्धनले १४ क्षेत्रमा अग्रता लिइरहेका छन् भने कांग्रेस र माओवादी ४/४ स्थान र एमाले ३ स्थानमा अगाडि रहेका छन्।

 

१. सप्तरी क्षेत्र नम्बर १

सूर्यनारायण यादव (संघीय समाजवादी) २१७१२ (विजयी)

अशोककुमार मण्डल (माओवादी) १८२२५

 

२. सप्तरी क्षेत्र नम्बर २

उपेन्द्र यादव (संघीय समाजवादी) २१६२० निर्वाचित

उमेशकुमार यादव (माओवादी केन्द्र) १५५८०

 

३. सप्तरी क्षेत्र नम्बर ३

चन्द्रकान्त चौधर (राजपा) २२५८४ निर्वाचित

दिनेश कुमार यादव (कांग्रेस) १९४०१

ताराकान्त चौधरी (एमाले) १११८८

 

४. सप्तरी क्षेत्र नम्बर ४

तेजुलाल चौधरी (कांग्रेस) २४११३ विजयी

मृगेन्द्रकुमार सिंह यादव (राजपा) १४८८६

मोहम्मद इस्लाम (एमाले) १४३०५

 

 

५. सिरहा क्षेत्र नम्बर ३

लीलानाथ श्रेष्ठ (एमाले) २३२७२ विजयी

असेश्वर यादव (संघीय समाजवादी) २१२२०

अमर रेग्मी (कांग्रेस) ११७७८

 

६. सिरहा क्षेत्र नम्बर ४

राजकिशोर यादव (राजपा) २११४४ निर्वाचित

अजय शंकर नायक (माओवादी केन्द्र) १७५७५

मोख्तार अहमद (कांग्रेस) १००८८

 

५. सिरहा क्षेत्र नम्बर १

प्रदीप गिरी (कांग्रेस) १९५०४ अग्रता

गंगाप्रसाद यादव (एमाले) १६७९५

राजलाल यादव (संघीय समाजवादी) १०४४१

 

६. सिरहा क्षेत्र नम्बर २

सुरेसचन्द्र दास (माओवादी केन्द्र) १३००० अग्रता

शत्रुधनप्रसाद सिंह (संघीय समाजवादी) १२४२०

रामचन्द्र यादव (कांग्रेस) ९६२२

 

७. धनुषा क्षेत्र नम्बर १

मातृकाप्रसाद यादव (माओवादी केन्द्र) ११६९४  अग्रता

दीपक कार्की (संघीय समाजवादी) ७२१७

आनन्दप्रसाद ढुंगाना (कांग्रेस) ६५११

 

८. धनुषा क्षेत्र नम्बर २

उमाशंकर अरगरिया (संघीय समाजवादी) ३२०४४ विजयी

रामचन्द्र झा (माओवादी केन्द्र) १८७१५

रामकृष्ण यादव (कांग्रेस) १५४४२

 

९. धनुषा क्षेत्र नम्बर ३

राजेन्द्र महतो (राजपा) ३०७५० निर्वाचित

विमलेन्द्र निधि (कांग्रेस) २७८४७

रामसिंह यादव (माओवादी केन्द्र) २३४६

 

१०. धनुषा क्षेत्र नम्बर ४

रघुबीर महासेठ (एमाले) २०१६०

महाजन यादव (संघीय समाजवादी) १७७०१

महेन्द्र यादव (कांग्रेस) १७५०२

 

११. महोत्तरी क्षेत्र नम्बर १

गिरिराजमणि पोखरेल (माओवादी केन्द्र) २०६९१ अग्रता

लझ्मी महतो (संघीय समाजवादी) १६५९५

 

१२. महोत्तरी क्षेत्र नम्बर २

शरतसिंह भण्डारी (राजपा) २४२८१ अग्रता

किरण यादव (कांग्रेस) १०१२२

 

१३. महोत्तरी क्षेत्र नम्बर ३

महन्थ ठाकुर (राजपा) २६८४५ विजयी

विजयकुमार चौधरी (एमाले)  ८६७६

 

१४. महोत्तरी क्षेत्र नम्बर ४

सुरेन्द्रकुमार यादव (संघीय समाजवादी) ८७९८ अग्रता

महेन्द्रकुमार राय (नेपाली कांग्रेस) ७७०७

मो रजी हैदर (माओवादी केन्द्र) ६९३०

 

१५.सर्लाही क्षेत्र नम्बर १

प्रमोद साह (राजपा) १७७९४ अग्रता

ध्रवप्रसाद गौतम (एमाले) १५४२३

शम्भुलाल श्रेष्ठ (कांग्रेस) १४९६९

 

१६.सर्लाही क्षेत्र नम्बर २

महिन्द्रराय यादव (राजपा) २७५२३ अग्रता

जंगीलाल राय (कांग्रेस) १७५८२

 

१७. सर्लाही क्षेत्र नम्बर ३

रामेश्वरराय यादव (माओवादी केन्द्र) १३४८१ अग्रता

हरेशप्रसाद महतो (कांग्रेस) ९२५३

अशोककुमार सिंह (संघीय समाजवादी) ७७०६

 

१८. सर्लाही क्षेत्र नम्बर ४

राकेशकुमार मिश्र (राजपा) १६३१८ अग्रता

अमरेशकुमार सिंह (कांग्रेस) १५९३६

 

१९.रौतहट क्षेत्र नम्बर १

अनिलकुमार झा (राजपा) २१४७२ विजयी

कृष्णप्रसाद यादव (कांग्रेस) १५८७४

सत्यनारायण भगत बिन (माओवादी केन्द्र) १२३३१

बबन सिंह (स्वतन्त्र) १६६९

 

२०.रौतहट क्षेत्र नम्बर २

मोहम्मद आफताब आलम (कांग्रेस) १८८३३ निर्वाचित

किरणकुमार साह (संघीय समाजवादी) १६८६५

मोहम्मद मुस्ताक आल (एमाले) १३८८३

 

२१ रौतहट क्षेत्र नम्बर ३

प्रभु साह (माओवादी केन्द्र) २७७९९ विजयी

सुनिलकुमार यादव (कांग्रेस) १८२०६

 

२२. रौतहट क्षेत्र नम्बर ४

देवप्रसाद तिमलसेना (कांग्रेस) २८२२८ विजयी

डा बंशीधर मिश्र (एमाले) २३००६

 

२३. बारा क्षेत्र नम्बर १

उमाकान्त चौधरी (कांग्रेस) २४४५० विजयी

अच्युतप्रसाद मैनाली (एमाले) २२०३०

 

२४. बारा क्षेत्र नम्बर २

रामसहायप्रसाद यादव (संघीय समाजवादी) २८१८५ विजयी

राधेचन्द्र यादव (कांग्रेस) १५७९०

 

२५. बारा क्षेत्र नम्बर ३

रामबाबुकुमार यादव (संघीय समाजवादी) १६३६२ विजयी

अदयानन्द पाण्डेय (एमाले) १६३६१

 

२६. बारा क्षेत्र नम्बर ४

एकवाल मियाँ (राजपा) २२२७५ विजयी

देवनारायण थारु (एमाले) २०६०७

 

२७. पर्सा क्षेत्र नम्बर १

प्रदिप यादव (संघीय समाजवादी) २११३२ विजयी

अनिलकुमार रुंगटा (कांग्रेस) १६४८१

 

२८. पर्सा क्षेत्र नम्बर २

बिमलप्रसाद श्रीवास्तव (संघीय समाजवादी) १५८८९ अग्रता

अजयकुमार चौरसिया (कांग्रेस) १५७१५

 

२९. पर्सा क्षेत्र नम्बर ३

हरिनारायणप्रसाद रौनियार (संघीय समाजवादी) १२२०४ अग्रता

सुरेन्द्रप्रसाद चौधरी (कांग्रेस) १११०६

राजकुमार गुप्ता (एमाले) ४४०९

 

३०. पर्सा क्षेत्र नम्बर ४

लक्ष्मणलाल कर्ण (राजपा) १४५८७ अग्रता

रमेश रिजाल (कांग्रेस) ११४२४

Share:

© 2017 Setopati Sanchar Pvt. Ltd.