स्थानीय निर्वाचनमा कुन पार्टीले कहाँ-कहाँ जिते? (हेर्नुहोस् अपडेट सूची)

चुनाव
  • Get News Alerts

tata

स्थानीय तह निर्वाचनमा मतगणना जारी छ। विभिन्न स्थानीय तहबाट नतिजा आइसकेको छ भने धेरैको आउने क्रममा छ। हालसम्म एमाले र कांग्रेस सँगसँगै अघि बढिरहेका छन् भने माओवादी केन्द्र पछि पछि छ।

हेर्नुहोस् कुन पार्टीले कहाँ जितेका छन्।

एमालेले विजय हासिल गरेका स्थानहरुः

  1. काठमाडौं, शंखरापुर नगरपालिकाः सुवर्ण श्रेष्ठ
  2. कास्की, माछापुच्छ्रे गाउँपालिका :कर्णबहादुर गुरुङ
  3. कास्की, मादी गाउँपालिकाः वेदबहादुर गुरु
  4. कास्की, रुपा गाउँपालिकाःनवराज ओझा
  5. कास्की, माछापुच्छ्रे गापः सूर्यप्रसाद लम्साल
  6. काभ्रे, भुम्लु गापा: गुमानध्वज कुँवर
  7. काभ्रे, खानीखोला गाउँपालिकाःकृष्णबहादुर खुलाल
  8. कालिकोट, खाँडाचक्रनगरपालिकाः जशिप्रसाद पाण्डे
  9. जाजरकोट, शिवालय गाउँपालिकाः नरेन्द्र कुमार शाही
  10. जाजरकोट, भेरी नगरपालिका:सीपी घर्ती
  11. जाजरकोट, छेडगाड गाउँपालिका: लालबहादुर महतारा
  12. जुम्ला, तिला गाउँपालिका: रतननाथ योगी
  13. डोल्पा, ठूलीभेरी नगरपालिकाःगणेशबहादुर शाही
  14. डोल्पा, शेफोक्शुण्डो गाउँपालिकाः तसी तुन्डुक गुरुङ
  15. डोल्पा, काइके गाउँपालिकाः अंगद राना
  16. डोल्पा, त्रिपुरा सुन्दरी नगरपालिका :ओमबहादुर बुढा
  17. सिन्धुली, फिक्कलः धन कार्की
  18. सिन्धुपाल्चोक, बलेफी गाउँपालिकाः केदार क्षेत्री
  19. सिन्धुपाल्चोक, पाँचखाल थाङपाल गाउँपालिका: टासी लामा
  20. सिन्धुपाल्चोक, लिसंखुपाखाः कमल नेपाल
  21. सिन्धुपाल्चोक, मेलम्ची नगरपालिकाः डम्बर अर्याल
  22. सिन्धुपाल्चोक, बाह्रबिसे नगरपालिका: निमफन्जो शेर्पा
  23. सिन्धुपाल्चोक, जुगल गापः होमनारायण श्रेष्ठ
  24. सल्यान, कपुरकोट गाउँपालिकाः भिमबहादुर सेन
  25. सल्यान, ढोरचौर गाउँपालिकाः चित्रबहादुर चलाउने
  26. सल्यान, कालिमाटी गाउँपालिका: दानबहादुर खत्री
  27. स्याङ्जा, कालीगण्डकी गाउँपालिका: खिमबहादुर थापा
  28. स्याङ्जा, फेदिखोला गाउँपालिकाःघनश्याम सुवेदी 
  29. स्याङ्जा, हरिनास गाउँपालिका:खिलनारायण मानन्धर
  30. स्याङ्जा, गल्याङ नपा: भूपराज अधिकारी
  31. स्याङ्जा, बिरुवा गापा: चुनप्रसाद शर्मा
  32. स्याङ्जा, आँधिखोला गाउँपालिका: सुधिर पौडेल
  33. सुर्खेत, लेकबेसी नगरपालिका: गगनसिंह सुनार
  34. सुर्खेत, सिम्ता गाउँपालिकाःकविन्द्र कुमार केसी
  35. तनहुँ, देवघाट गाउँपालिकाःदुर्गाबहादुर थापा
  36. तनहुँ, घिरीङ गाउँपालिकाःरणबहादुर राना
  37. ललितपुर, महाङ्काल गाउँपालिकाःरामचन्द्र दाहाल
  38. लमजुङ, मर्स्याङ्दी गाउँपालिकाः अर्जुन गुरुङ
  39. रसुवा, गोसाइकुण्ड गाउँपालिकाःकैसाङनुर्पु तामाङ
  40. रसुवा, कालिका गाउँपालिका:सिताकुमारी पौडेल
  41. दोलखा, जिरी नगरपालिकाः टंक जिरेल
  42. दोलखा, गौरीशंकर गाउँपालिका: सोयमबहादुर खड्का
  43. दोलखा, शैलुङ गापः भरत दुलाल
  44. दोलखा,भीमेश्वर नगरपालिकाः भरतबहादुर केसी
  45. दैलेख, आठबीस नगरपालिका: खड्गराज उपाध्याय
  46. दैलेख, भैरवी गाउँपालिकाःप्रेमबहादुर बुढा 
  47. दैलेख, नारायण नगरपालिकाः रत्नबहादुर खड्का
  48. दैलेख, महाबु गाउँपालिकाः जंग बहादुर शाही
  49. दैलेख, चामुण्डा बिन्द्रासैनी नगरपालिकाः सूर्यबहादुर शाही
  50. दैलेख, ठाँटीकाँध गापः धिरबहादुर शाही
  51. दैलेख, भगवतीमाई गाप: दानबहादुर थापा
  52. धादिङ, गल्छी गाउँपालिकाः कृष्णहरि श्रेष्ठ
  53. धादिङ, सिद्धलेक गाउँपालिकाः प्रमेनाथसिलवाल
  54. धादिङ, धुनिवेसीःबालकृष्ण आचार्य
  55. धादिङ, थाक्रे गाउँपालिकाःरामकुमार आचार्य
  56. धादिङ, नेत्रावती गाउँपालिकाः दुर्गा कुमार शाक्य
  57. धादिङ, गंगाजमुना गाउँपालिका: बलबहादुर अधिकारी
  58. रामेछाप, गोकुलगंगा गाउँपालिकाः खड्ग बहादुर सुनुवार
  59. रामेछाप, उमाकुण्ड गाउँपालिकाःशेर बुहादुर सुनुवार
  60. मुगु, खत्याड गापा: उज्जनबहादुर शाही
  61. मकवानपुर, इन्द्रसरोवर गाउँपालिकाः जीवन लामा
  62. मकवानपुर, भीमफेदी गाउँपालिका: हिदम लामा
  63. मकवानपुर, मकवानपुरगढी गाउँपालिकाःविदुर हुमागाइँ
  64. मकवानपुर, कैलाश गापःटंक मोक्तान
  65. मनाङ, नेस्याङ गाउँपालिकाः कान्छा घले
  66. मनाङ, चामे गाउँपालिकाः लोकेन्द्र बहादुर घले
  67. मुस्ताङ, घरपझोङ गाउँपालिकाःआशबहादुर गुरूङ
  68. म्याग्दी, मंगला गाप: सतप्रसाद रोका
  69. म्याग्दी, धौलागिरी गाउँपालिकाः थम्सरा पुन
  70. पर्वत, महाशिला गाउँपालिका:राजु पौडेल
  71. पर्वत, फलेबास नगरपालिकाः पदमपाणी शर्मा
  72. बागलुङ, काठेखोला गाउँपालिकाः अम्मरबहादुर थापा
  73. बागलुङ, बाडीगाड गाउँपालिका: मेहरसिंह पाइजा
  74. नुवाकोट, तार्केश्वर गाउँपालिका: रामबहादुर वस्ती
  75. रामेछाप, मन्थली नगरपालिका: रमेश बस्नेत
  76. पर्वत, बिहादी गाउँपालिका: कमलप्रसाद भुसाल
  77. हुम्ला , अदानचुली गाउँपालिका:दलु फडेरा
  78. नवलपरासी, गैँडाकोट नगरपालिकाः छत्रराज पौडेल
  79. तनहुँ, भिमाद नगरपालिकाः मेखवहावदुर थापा
  80. धादिङ, त्रिपुरासुन्दरी गापः शम्भु थापा
  81. पर्वत, मोदी गापः प्रेम पौडेल
  82. सल्यान, बनगाड नपाः गोविन्द पुन 
  83. काठमाडौं, टोखा नपाः प्रकाश अधिकारी
  84. लमजुङ, बेशीशहर नपाः गुमानसिंह अर्याल
  85. लमजुङ, सुन्दरबजार नपाः जनकराज मिश्र 
  86. दोलखा, तामाकोशी गापः इश्वरचन्द्र पोखरेल 
  87. बागलुङ, बागलुङ नगरपालिकाः जनक पौडेल
  88. सिन्धुली, कमलामाइ नपाः खड्ग खत्री
  89. काभ्रे,  बनेपा नपाः  लक्ष्मी नरसिंह बादे
  90. स्याङ्जा, पुतलीबजार नपाः सीमा क्षेत्री
  91. लमजुङ, क्होलासोथार गापः प्रेमबहादुर घले
  92. नवलपरासी, कावासोती नपाः चन्द्रा पुन
  93. मकवानपुर, मनहरी गाउँपालिकाः एकराज उप्रेती
  94. नुवाकोट, विदुर नपाः सञ्जु पण्डित
  95. सिन्धुली, दुधौली नपाः घनश्याम राउत 
  96. काभ्रे, पनौती नगरपालिकाः भीम न्यौपाने
  97. रामेछाप, खाँडादेवी गाउँपालिकाः प्रेम तामाङ
  98. सुर्खेत, चौकुने गाउँपालिकाःधीरबहादुर शाही
  99. काठमाडौं, कीर्तिपुर नगरपालिका रमेश महर्जन
  100. धादिङ, गजुरी गाउँपालिकाः  राजेन्द्र विक्रम बस्नेत
  101. काभ्रे, मण्डन देउपुरः टोकबहादुर वाइवा
  102. दोलखा, कालिञ्चोक गाउँपालिकाः विनकुमार थामी
  103. सिन्धुपाल्चोक, त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाः भुपेन्द्र श्रेष्ठ
  104. लमजुङ, राइनास नगरपालिकाः सिंहबहादुर थापा 

 

 कांग्रेसले विजय हासिल गरेका स्थानहरुः

  1. नवलपरासी, बुङ्दीकाली गाउँपालिकाःदुर्गाबहादुर राना
  2. मनाङ, नार्फु गाउँपालिकाः मिङ्मा छिरीङ लामा (निर्विरोध)
  3. मनाङ, नोशाङ गाउँपालिकाः चन्द्र घले
  4. मुस्ताङ, थाकसाङ गाउँपालिकाः उम्मेदवार बुद्धिप्रसाद शेरचन
  5. जाजरकोट, कुशे गाउँपालिकाः हरिश्चन्द्र बस्नेत
  6. मुस्ताङ, लोमान्थाङ गाउँपालिकाः सुवर्णकुमार विष्ट 
  7. मुस्ताङ, बाह्र गाउँ मुक्तिक्षेत्र गाउँपालिकाः फेन्चोक छेप्तेन गुरुङ 
  8. दैलेख, ढुंगेश्वर गाउँपालिकाः नगेन्द्रबहादुर मल्ल 
  9. जुम्ला, पातारासी गाउँपालिकाः लक्ष्मण बोहरा
  10. जुम्ला, सिंजा गाउँपालिकाः देवलसिंह रावल
  11. गोरखा, चुमनुब्री गाउँपालिकाःधनबहादुर गुरुङ
  12. नवलपरासी, विनयी त्रिवेणी गाउँपालिकाःडम्बर बहादुर जिसी
  13. पर्वत, पैंयू गाउँपालिका:खगेन्द्रप्रसाद तिवारी
  14. सल्यान, त्रिवेणी गाउँपालिका:मानबहादुर डाँगी
  15. रसुवा, उत्तरगया गाउँपालिका : उपेन्द्र लम्साल
  16. जाजरकोट, बारेकोट गाउँपालिका: महेन्द्र शाही
  17. लमजुङ, मध्यनेपाल नगरपालिका:रमेशराज पाण्डे
  18. काभ्रेपलान्चोक, बेथानचोक गाउँपालिका: प्रेमबहादुर तिमल्सिना
  19. जुम्ला, कनकासुन्दरी गाउँपालिका: नरवीर रावत
  20. मुगु , कार्मारोंग गाउँपालिका:छिरिङ क्याप्ने
  21. नवलपरासी, हुप्सिकोट गाउँपालिका:लक्ष्मी पाण्डे
  22. नवलपरासी, बुलिङटार गाउँपालिकाः शशी वास्ताकोटी
  23. नुवाकोट, किस्पाङ गाउँपालिकाः छत्रबहादुर लामा
  24. सिन्धुली, घ्याङलेख गाउँपालिकाःजगतबहादुर भोलान
  25. हुम्ला, सिमीकोट गाउँपालिकाः पदम बहादुर लामा
  26. सुर्खेत, चिङगाड गाउँपालिकाःदेवबहादुर चन्द
  27. कास्की, अन्नपुर्ण गाउँपालिकाःयुवराज कुँवर
  28. बागलुङ, गलकोट नगरपालिकाः भरत शर्मा गैरे
  29. बागलुङ, तमानखोला गाउँपालिकाः जोकलाल बुढा
  30. म्याग्दी, बेनी नगरपालिकाः हरिकुमार श्रेष्ठ
  31. नुवाकोट, तादी गाउँपालिकाःनारायण पाण्डे
  32. गोरखा, गण्डकी गाउँपालिकाः होमबहादुर राना
  33. काभ्रे, तेमाल गाउँपालिकाः सलामसिंह  लामा
  34. म्याग्दी मालिका गाउँपालिकाः श्रीप्रसाद रोका
  35. दोलखा, वैत्यश्वर गाउँपालिकाः छवि लामा
  36. तनहुँ, आबुखैरनी गाउँपालिकाःगिरबहादुर थापा
  37. धादिङ, खनियाबास गाउँपालिकाः रणबहादुर तामाङ
  38. लमजुङ, दुधपोखरी गाउँपालिकाः छुपीमायागुरुङ
  39. चितवन इच्छाकामना गाउँपालिकाः गीता गुरुङ
  40. सल्यान, छत्रेश्वरी गाउँपालिकाः सन्तोस केसी
  41. म्याग्दी,अन्नपूर्ण गाउँपालिकाः डमबहादुर गर्वुजा पुन
  42. सुर्खेत, बराहताल गाउँपालिकाःतेजबहादुर बस्नेत
  43. गोरखा,अजिरकोट गाउँपालिकाः फणिन्द्र धिताल
  44. गोरखा, सिरानचोक गाउँपालिकाः राजु गुरुङ
  45. तनहुँ, ऋसिङ गाउँपालिकाः राजेन्द्रकृष्ण श्रेष्ठ
  46. स्याङ्जा, चापाकोट नगरपालिकाः शिवकुमार गिरि
  47. सिन्धुपाल्चोक, हेलम्बु गाउँपालिकाःनिमाग्याल्जेन शेर्पा
  48. जुम्ला, चन्दननाथ नगरपालिका: कान्तिका सेजुवाल
  49. ललितपुर, बागमती नगरपालिका: वीरबहादुर लोप्चन
  50. नवलपरासी, देवचुली नगरपालिका: पूर्णकुमार श्रेष्ठ
  51. काठमाडौं, दक्षिणकाली नगरपालिका: मोहन बस्नेत
  52. नुवाकोट, दुप्चेश्वर गाउँपालिका: योगेन्द्रसिंह तामाङ
  53. स्याङ्जा, अर्जुन चौपारी गाउँपालिका: दीर्घनारायण अर्याल
  54. काभ्रे, रोशी गाउँपालिका: दलबहादुर लामा
  55. नवलपरासी, मध्यविन्दु नगरपालिका: चन्द्रबहादुर राना
  56. पर्वत, जलजला गाउँपालिका: यामबहादुर मल्ल
  57. धादिङ, ज्वालामुखी गाउँपालिका: विनोद तिमल्सिना
  58. तनहुँ, म्याग्दे गाउँपालिका: मायादेवी राना
  59. गोरखा, धार्चे गाउँपालिका: सन्तबहादुर गुरुङ
  60. मुगु, छायाँनाथ रारा नगरपालिका: हरिजंग शाही
  61. दैलेख, दुल्लु नगरपालिका: घनश्याम भण्डारी
  62. स्याङ्जा, भिरकोट नगरपालिका: छायाराम खनाल
  63. दैलेख, गुराँस गाउँपालिका: खेमराज वली
  64. हुम्ला, सिमकोट गाप: पदमबहादुर लामा
  65. बागलुङ, निसीखोला गाप: तारानाथ पौडेल
  66. सिन्धुली, गोलनजोर गाप: पुष्प कार्की
  67. म्याग्दी, रघुगंगा गाप: भगबहादुर भण्डारी
  68. मकवानपुर, बकैया गापा: दामोदर खनाल
  69. दैलेख, नौमूले गापा: भदे बूढामगर
  70. दोलखा, बिगु गापा: युधिष्ठिर खड्गा
  71. मुगु, खत्याड गाउँपालिकाःउब्जनबहादुर शाही
  72. ललितपुर, गोदावरी नगरपालिकाः गजेन्द्र महर्जन
  73. सिन्धुली, तीनपाटन गाउँपालिकाः कर्णबहादुर मगर
  74. गोरखा, पालुङटार नपाः दीपकबाबु कँडेल
  75. पर्वत, कुस्मा नगरपालिकाः रामचन्द्र जोशी
  76. तनहुँ,  व्यास नपाः वैकुण्ठ न्यौपाने
  77. नुवाकोट, मेघाङ गापा आशाबहादुर तामाङ
  78. स्याङ्जा, वालिङ नपाः दीलीपप्रताप खाँड
  79. सुर्खेत, गुर्भाकोट नपाः हस्तबहादुर पुन
  80. तनहुँ, शुक्लागण्डकी नपाः किसान गुरुङ
  81. कालीकोट महावै गाउँपालिकाः नन्दबहादुर सिंह 
  82. तनहुँ, भानु नपाः उदयराव गौली
  83. गोरखा, भिमसेन गापः इश्वर पाण्डे
  84. गोरखा, आरुघाट गापः पूर्ण बहादुर दाहाल
  85. सिन्धुपाल्चोक, सुनकोशी गापः विनोद जिसी
  86. गोरखा, गोरखा नपाः राजनराज पन्त 
  87. मुगु, सोरु गापः लोक जंग शाही 
  88. नुवाकोट, शिवपुरी गाउँपालिकाः रामकृष्ण थापा
  89. मकवानपुर, राक्सिराङ्ग गाउँपालिकाः राजकुमार मल्ल
  90. रामेछाप, रामेछाप नपाः नरबहादुर थापा मगर 
  91. काभ्रे, पाँचखाल नपाः महेश खरेल
  92. बागलुङ, जैमनी नगरपालिकाः इन्द्रराज पौडेल
  93. काठमाडौं, गोकर्णेश्वर नगरपालिका: सन्तोष चालिसे
  94. सुर्खेत, पञ्चपुरी नगरपालिका: उपेन्द्र थापा
  95. काठमाडौं, नागार्जुना नगरपालिकाः मोहनबहादुर बस्नेत
  96. सुर्खेत, भेरी गंगा नगरपालिका ः भुपेन्द्रबहादुर चन्द
  97. नुवाकोट, सूर्यगढी गाउँपालिकाः सन्तबहादुर तामाङ
  98. नुवाकोट, लिखुः ध्रुव श्रेष्ठ
  99. धादिङ, निलकण्ठ नगरपालिकाः भीमप्रसाद ढुंगाना

माओवादीले विजय हासिल गरेका स्थानहरुः

  1. डोल्पा, मुडकेचुला गाउपालिका: दतबहादुर शाही
  2. जगदुल्ला गाउपालिकाः नरसिंह रोकाया
  3. जुम्ला, गौठिचौर गाउपालिकाः हरि बहादुर भण्डारी
  4. कालिकोट, सान्नि जेवेगी गाउपालिकाः डम्वरबहादुर शाही
  5. रुकुम, सानीभेरी गाउपालिकाः नरबहादुर पुन
  6. जुम्ला, हिमा गाउँपालिकाः राज बहादुर शाही
  7. हुम्ला, ताजाकोट गाउँपालिकाः बागदल मल्ल
  8. सल्यान, दार्मा गाउँपालिकाः निमबहादुर केसी
  9. सिन्धुली, मरिन ठाकुर गाउँपालिकाः पानीराज बम्जन
  10. ललितपुर, कोन्ज्योसोम गाउँपालिकाःगोपीलाल स्याङ्तान
  11. रुकुम, मुसिकोट नगरपालिकाः देवीलाल गौतम
  12. तनहुँ, बन्दीपुर गाउँपालिका: पूर्णसिंह थापा
  13. वागलुङ, ताराखोला गाउँपालिका:प्रकाश घर्ती
  14. रुकुम, बाफिकोट गाउँपालिकाःधर्मबहादुर केसी
  15. हुम्ला, चंखेली गाउँपालिकाःधनलाल चौंलागार्इ
  16. रुकुम, त्रिवेणी गाउँपालिकाःझक्कुप्रसाद घर्ती
  17. जुम्ला, तातोपानी गाउँपालिकाः नवराज न्यौपाने
  18. मकवानपुर, बाग्मती गाउँपालिकाःसर्केश घलान
  19. सिन्धुली, हरिहरपुरगढी गाउँपालिकाःकार्साङ तामाङ
  20. हुम्ला, नाम्खा गाउँपालिकाः विष्णु तामाङ
  21. सल्यान, बागचौर नगरपालिकाः लोकमान वुढाथोकी
  22. रुकुम, चौरजहारी नगरपालिका: विशाल शर्मा
  23. रामेछाप, दोरम्बा गाउँपालिका: कमानसिंह मोक्तान
  24. कालिकोट, रास्कोट नगरपालिका: काशीचन्द्र बराल
  25. काभ्रे, महाभारत गाउँपालिका: कान्छामान जिम्बा
  26. जाजरकोट, त्रिवेणी नलगाड: टेकबहादुर रावल
  27. गोरखा, सहिद लखन गाउँपालिका: रमेश थापा
  28. कालिकोट, पलाता गाउँपालिका: लक्ष्मण बम
  29. लमजुङ, दोर्दी गाप: ओमबहादुर गुरुङ
  30. जाजरकोट, जुनी चाँदे गाप: कृष्णबहादुर केसी
  31. रुकुम, आठबिस्कोट नपा: गोर्खबहादुर केसी
  32. हुम्ला, सर्केगाड गाप: कृष्ण रोकाय
  33. सिन्धुपाल्चोक, चौतारा नगरपालिका अमनसिंह तामाङ
  34. धादिङ, बेनीघाट–रोराङ गाउँपालिकाः पित्तबहादुर डल्लाकोटी (हरि)
  35. सिन्धुपाल्चोक, भोटेकोशी गापः राजुकुमार पौडेल
  36. कालिकोट, पचाल झरना गापः खडकराज सेजुवाल 
  37. गोरखा, सुलीकोट गाउँपालिकाः विष्णु भट्ट
  38. कालीकोट, तीलागुफा नपाः रतनबहादुर शाही 
  39. हेटौडा, थाहा नपाः लवशेर विष्ट
  40. काभ्रे, चौरीदेउराली गापः दिनानाथ गौतम 
  41. चितवन, माडि नपाः  ठाकुर ढकाल 
  42. नुवाकोट, ककनी गाउँपालिकाः मानबहादुर तामाङ
  43. सिन्धुली, सुनकोशी गाउँपालिकाः दीपा बोहरा
  44. सल्यान, कुमाखपालिकाः दिलमाया बीएम
  45. रामेछाप, सुनापति गाउँपालिका: धावा लामा
  46. नुवाकोट, पञ्चकन्या गाउँपालिका:तेजबहादुर तामाङ(रमेश)

राप्रपा

1.धादिङ, रुबीभ्याली गाउँपालिकाः चेरुङ तामाङ

 

राजमो

1. बागलुङ, बरेङ गाउँपालिकाः कृष्ण पौडेल 

 

नयाँ शक्ति

1. रसुवा, पार्वतीकुण्ड गाउँपालिकाः भुजुङ तामाङ

 

स्वतन्त्रः 

1. डोल्पा, डोल्पोबुद्धः पेम्बा गुरुङ

2. मुस्ताङ, दालोमेः राजु विष्ट

3. डोल्पा, छार्का ताङसोङ गाउँपालिकाः सोनाम गरूङ

Hyundai
nic asia
mahindra

प्रतिकृया दिनुहोस

बिज्ञापन

थप समाचार

  • काठमाडौंका मेयर भन्छन्- सम्पत्तिको कमी छैन, भ्रष्टाचार किन गर्नुपर्‍यो?

    काठमाडौंका मेयर भन्छन्- सम्पत्तिको कमी छैन, भ्रष्टाचार किन गर्नुपर्‍यो?

    जसरी उनले चुनाव जित्न सक्छन् कि सक्दैनन् भन्ने आशंका उनकै पार्टीका नेताहरूमा थियो, त्यसरी नै उनले पार्टी घोषणापत्रमा लेखिएका महत्वाकांक्षी योजना कार्यान्वयन गर्दै महानगरको विकासलाई गति दिन सक्छन् कि सक्दैनन् भन्ने प्रश्न महानगरवासीमा छ। मेयर निर्वाचित भएसँगै उनको परीक्षा सुरु भइसकेको छ।

  • फेरि रोकियो भरतपुरको मतगणना, सर्वदलीय छलफल जारी

    भरतपुर महानगरपालिकाको मतगणना रोकिएको छ। वडा नम्बर १९ को मतगणना सुरु गर्ने क्रममा सिल नम्बरको विवाद आएपछि गणना रोकिएको हो। मतपेटिकामा भएको सिल नम्बर र मुचुल्का उठाउने क्रममा डायरीमा टिपिएको सिल नम्बर फरक परेको छ। यसबारे अहिले छलफल चलिरहेको छ।

  • मतदाताले हामीलाई भरपर्दो विकल्पका रुपमा लिएका छन्: साझा पार्टी

    साझा पार्टीले काठमाडौं महानगर निर्वाचनमा आफ्ना दुवै उम्मेदवार तेस्रो र चौथो आउनु भनेको मतदाताहरूले आफूलाई 'भरपर्दो विकल्पका रूपमा लिएको' भनी प्रतिक्रिया दिएको छ। साझाबाट काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर उम्मेदवार किशोर थापाले चौथो र उपमेयर उम्मेदवार निरूपमा यादवले तेस्रो बढी मत ल्याएका छन्।

  • भरतपुरको उपमेयरमा कांग्रेसकी शाहको जित सुनिश्चित

    भरतपुरको उपमेयरमा कांग्रेसकी शाहको जित सुनिश्चित

    भरतपुरका २९ मध्ये २७ वडाको गणना गर्दा शाह एमालेकी उम्मेदवार दिव्य शर्मा भन्दा ६ हजार ३९९ मतले अगाडि छन्। १९ र २० नम्बर वडाको मत गणना हुन बाँकी छ। यी दुई वटा वडामा गरी ६ हजार २०५ मत खसेको छ।

  • आर्थिक सर्वेक्षण : विद्युत् चुहावट नियन्त्रण अभियानमा सफलता

    विराटनगर कोरिडोरका उद्योगमा चार घन्टा र वीरगन्ज कोरिडोरका उद्योगमा ६ घन्टा, भैरहवा कोरिडोरमा विद्युत् प्रसारण प्रणाली क्षमताको कारणले ६ घन्टाको आसपासमा विद्युत् कटौती हुने गरेको छ। अघिल्लो आवमा ती सबै औद्योगिक कोरिडोरमा दैनिक १२ घन्टा विद्युत्भार कटौती हुने गरेको थियो।